KARAR NO:5


KARAR NO:5

 

FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

KARAR TUTANAĞIDIR

                06.11.2018 Salı günü Futbol İl Temsilcisi İhsan ÇEVİK Başkanlığında toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

 

             1-03.11.2018 Cumartesi günü oynanan U-15 Takımlar 2.Hafta müsabakalarının aşağıdaki şekilde

                 tescil edilmesine;            

TAKIMLAR

NETİCE

100.Yıl Soğuksuspor-Karabük Gençlikspor

0-4

Safranbolu Belediyespor-5000 Evlerspor

0-1

 

             2- 04.11.2018 Pazar günü oynanan 1.Amatör Küme 3.Hafta müsabakalarının aşağıdaki

                  şekilde tescil edilmesine;   

TAKIMLAR

NETİCE

Karabük 3 Nisanspor- Yaylacık Gençlik ve Spor Kulübü

0-4

Karabük Demir Çelikspor-Kayadibispor

4-0

Adatepe Dökecekspor-Safranboluspor

2-2

Karabük Demirspor- Aydınlıkevler Gençlikspor Kulübü

5-4

Safranbolu Esnafspor-Yenice Cebecispor

1-3

Ovacık Gençlikspor-5000 Evlerspor

2-1

 

             3- İncelenen hakem ve Gözlemci raporlarından çift sarı kart görmek suretiyle ihraç edildikleri

                 belirlenen aşağıda kimlikleri yazılı futbolcuların 1 resmi müsabakadan men edilmelerine;

ADI SOYADI

TAKIMI

LİSANSI

BURAK ERTEKİN

5000 EVLERSPOR

3050363

OĞUZHAN ÇELİK

5000 EVLERSPOR

3015678

 

             4- İncelenen hakem ve gözlemci raporları sonucu aşağıda kimlikleri yazılı futbolcu, İdareci ve teknik

                sorumluların İl Disiplin Kuruluna sevk edilmelerine;

ADI SOYADI

TAKIMI

LİSANSI

ÖZCAN TAŞLIOĞLU

OVACIK GENÇLİKSPOR

811362

 

                5-Aşağıda gün ve saatleri verilen U-15 Takımlar 3.Hafta müsabakalarının oynanmasına;

TARİH

GÜN

SAAT

SAHA

TAKIMLAR

 

10.11.2018

 

Cumartesi

15.30

5000 Evler

5000 Evlerspor-Karabük Gençlikspor

13.30

Safranbolu(Sentetik)

Safranbolu Belediyespor-100.Yıl Soğuksuspor

             

              6- Aşağıda gün ve saatleri verilen 1.Amatör Küme 4.Hafta müsabakalarının Oynanmasına;

TARİH

GÜN

SAAT

SAHA

TAKIMLAR

 

 

11.11.2018

 

 

Pazar

13.00

5000 Evler

5000 Evlerspor-Karabük Demirspor

15.30

5000 Evler

Yaylacık Gençlik ve Spor Kulübü- Karabük Demir Çelikspor

13.00

Soğuksu

Aydınlıkevler Gençlikspor Kulübü-Adatepe Dökecekspor

15.30

Soğuksu

Kayadibispor-Safranbolu Esnafspor

14.00

Yenice

Yenice Cebecispor-Ovacık Gençlikspor

15.00

Safranbolu(Sentetik)

Safranboluspor-Karabük 3 Nisanspor

 

İhsan ÇEVİK                           Ahmet IŞIK                     Özgür ÖZKAN                         Rasim CEBECİ

Tertip Komitesi Başkanı            2.Başkan                                  Üye                                                 Üye

Futbol İl Temsilcisi

 

 

Doğan NALBANTOĞLU            Metin GÜNEY                     Yalçın ÇELEBİ              Kamil EMANET

          Üye                                             Üye                                          Üye                                   Üye



Tarih: 06.11.2018

Karabük Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu
http://www.askfkarabuk.com/