KARAR NO:3


KARAR NO:3

 

FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

KARAR TUTANAĞIDIR

                30.10.2018 Salı günü Futbol İl Temsilcisi İhsan ÇEVİK Başkanlığında toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

 

             1-27.10.2018 Cumartesi günü oynanan U-15 Takımlar 1.Hafta müsabakalarının aşağıdaki şekilde

                 tescil edilmesine;            

TAKIMLAR

NETİCE

5000 Evlerspor-100.Yıl Soğuksuspor

3-2

Karabük Gençlikspor-Safranbolu Belediyespor

2-5

 

             2- 28.10.2018 Pazar günü oynanan 1.Amatör Küme 2.Hafta müsabakalarının aşağıdaki

                  şekilde tescil edilmesine; Yenice sahasında oynanan Yenice Cebecispor ile Karabük Demir-

                  Çelikspor takımları arasında müsabaka saha dışı tribün olayları nedeniyle yarıda kalmış bu maç

                  En kısa sürede tarafsız sahada oynanmasına karar verilmiştir.   

TAKIMLAR

NETİCE

Kayadibispor-Karabük 3 Nisanspor

3-3

Adatepe Dökecekspor-Karabük Demirspor

1-3

5000 Evlerspor-Safranbolu Esnafspor

2-1

Aydınlıkevler Gençlikspor Kulübü-Ovacık Gençlikspor

1-4

Safranboluspor-Yaylacık Gençlik ve Spor Kulübü

2-9

 

             3- İncelenen hakem ve Gözlemci raporlarından çift sarı kart görmek suretiyle ihraç edildikleri

                 belirlenen aşağıda kimlikleri yazılı futbolcuların 1 resmi müsabakadan men edilmelerine;

ADI SOYADI

TAKIMI

LİSANSI

ŞABANCAN GÜRBÜZ

OVACIK GENÇLİKSPOR

3059224

 

             4- İncelenen hakem ve gözlemci raporları sonucu aşağıda kimlikleri yazılı futbolcu, İdareci ve teknik

                sorumluların İl Disiplin Kuruluna sevk edilmelerine;

ADI SOYADI

TAKIMI

LİSANSI

CEMAL AKTAŞ

5000 EVLERSPOR

3045733

CİHAN AKBABA

ADATEPE DÖKECEKSPOR

3021642

UMUT KAHRİMAN

ADATEPE DÖKECEKSPOR

3001234

EMRE İNAM

YENİCE CEBECİSPOR

788394

ARDA YILMAZ

KARABÜK DEMİRÇELİKSPOR

785639

 

                5-Aşağıda gün ve saatleri verilen U-15 Takımlar 2.Hafta müsabakalarının oynanmasına;

TARİH

GÜN

SAAT

SAHA

TAKIMLAR

 

03.11.2018

 

Cumartesi

15.00

Soğuksu

100.Yıl Soğuksuspor-Karabük Gençlikspor

15.00

Safranbolu(Sentetik)

Safranbolu Belediyespor-5000 Evlerspor

 

                6- Aşağıda gün ve saatleri verilen 1.Amatör Küme 3.Hafta müsabakalarının Oynanmasına;

TARİH

GÜN

SAAT

SAHA

TAKIMLAR

 

 

04.11.2018

 

 

Pazar

13.00

5000 Evler

Karabük 3 Nisanspor- Yaylacık Gençlik ve Spor Kulübü

15.45

5000 Evler

Karabük Demir Çelikspor-Kayadibispor

13.00

Soğuksu

Adatepe Dökecekspor-Safranboluspor

15.30

Soğuksu

Karabük Demirspor- Aydınlıkevler Gençlikspor Kulübü

13.30

Safranbolu(Sentetik)

Safranbolu Esnafspor-Yenice Cebecispor

14.30

Ovacık

Ovacık Gençlikspor-5000 Evlerspor

 

İhsan ÇEVİK                           Ahmet IŞIK                     Özgür ÖZKAN                         Rasim CEBECİ

Tertip Komitesi Başkanı            2.Başkan                                  Üye                                                 Üye

Futbol İl Temsilcisi

 

 

Doğan NALBANTOĞLU            Metin GÜNEY                     Yalçın ÇELEBİ              Kamil EMANET

Tarih: 30.10.2018

Karabük Amatör Spor Kulüpleri Fedarasyonu
http://www.askfkarabuk.com/